
Konkurs „Podróże po Polsce”
Wspaniały sukces i obrona zaszczytnego tytułu! Konkurs „Podróże po Polsce” oficjalnie dobiegł końca, a uroczysta gala finałowa odbyła się w Częstochowie. Z ogromną radością i dumą informujemy, że utrzymałyśmy tytuł Ambasadora Regionu oraz wywalczyłyśmy fantastyczne II miejsce w ogólnopolskiej rywalizacji! To wyjątkowe wyróżnienie jest zwieńczeniem naszej pasji, trudu oraz zaangażowania w promowanie najpiękniejszych zakątków naszego regionu. Projekt był długoterminowy i wieloetapowy. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w przygotowaniach do konkursu współpracowali, podobnie jak w roku ubiegłym, wychowawca z internatu i nauczyciel ze szkoły.















