• 71 733 45 41
  • mowsobadm@interia.pl
  • Sobótka, ul. Słoneczna 31

Kontakt

Pocztówka
 
Sekretariat czynny: poniedziałek – piątek 8.00-15.00
 
Korespondencję należy przekazywać na adres:
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Sobótce
55-050 Sobótka, ul. Słoneczna 31
Skrytka ESP: /MOWSobotka/SkrytkaESP
e-mail: sekretariat@mow.sobotka.pl
Grupa II BS
572 211 923
Grupa I BS 
572 211 907 
Grupa VIII 
572 211 610
Grupa VII 
572 211 673

Godziny do korzystania z telefonów dla poszczególnych grup
poniedziałek – piątek w godz.15:00 – 16:30; 18:00 – 20:30
sobota w godz.17:00 – 20:30 
niedziela w godz.10:00 – 12:30; 14:30 – 20:30
We wszystkie dni są przerwy na posiłki, zebrania, sprawy z grupami, należy wówczas cierpliwie powtórzyć połączenie.

Dyrektor p. Iwona Szydłowska
512 148 110  
e-mail: dyrektor@mow.sobotka.pl
Wicedyrektor p. Bożena Ungurian
798 714 927 
e-mail: wicedyrektor@mow.sobotka.pl
Sekretariat
71 733 45 41 
e-mail: sekretariat@mow.sobotka.pl
FAX
71 711 77 81
Internat
71 733 45 47
Psycholog
71 733 45 46
e-mail: psycholog@mow.sobotka.pl
Pedagog
71 733 45 48 
e-mail: pedagog@mow.sobotka.pl
Pracownik socjalny
71 733 45 43 
e-mail: socjalny@mow.sobotka.pl
Księgowa
71 733 45 44 
e-mail: ksiegowosc@mow.sobotka.pl
Intendent
71 733 45 49 
e-mail: intendent@mow.sobotka.pl
Skip to content